Zamieszkaj w sercu malowniczo położonego Mieroszowa. Dziesięć mieszkań o wysokim standardzie czeka.

Mieroszów to malowniczo położona u podnóża Gór Suchych dolnośląska miejscowość. To w sercu tego miasteczka, na rynku powstał budynek, w którym znajduje się dziesięć mieszkań o wysokim standardzie i jeden lokal użytkowy. Wkrótce pojawią się tam pierwsi mieszkańcy. Wolne lokale wciąż są. To jedna z wielu inwestycji realizowanych przez Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Kamiennej Górze.

Standard jest bardzo wysoki. Mieszkania mają centralne ogrzewanie, wentylację, są gustownie wykończone. W budynku znajdują się także dwa garaże. Na parterze jest miejsce na lokal usługowy.

Każda taka inwestycja, która przyciąga lub zatrzymuje mieszkańców w naszym powiecie jest na wagę złota. Powiat wałbrzyski jest niezwykle atrakcyjny. Ma bardzo bogatą ofertę kulturalną, sportową, posiada znakomitą infrastrukturę, można tu znaleźć atrakcyjne miejsce pracy. Zależy nam na obecnych i nowych mieszkańcach.

Dlaczego Mieroszów? W dwadzieścia minut można dojechać stąd samochodem do Wałbrzycha. Miasteczko położone jest także tuż przy samej granicy z Czechami.