Starosta gubi się w decyzjach!

Starosta Powiatu Wałbrzyskiego bez konsultacji z mieszkańcami, radnymi, samorządowcami zamknął drogę z Głuszycy do Unisławia Śląskiego, po czym ją otworzył. Po raz kolejny wskazujemy na brak dialogu, współpracy, nieuzasadnione działanie, brak kompetencji.

Na złożoną przez przedstawiciela Klubu Radnych #Dialog #Współpraca #Działanie interpelację otrzymaliśmy od Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego lakoniczne tłumaczenie, niczym nieuzasadnione (dokument publikujemy na naszym profilu fb).

Starosta zamiast koordynować, jednoczyć, rozwiązywać problemy, wciąż prowadzi „wojenki”. Tym razem zaatakował także Marszałka Województwa Dolnośląskiego, co spotkało się z reakcją rzecznika prasowego Marszałka.

Karygodne! Samorząd województwa oferował Staroście wsparcie finansowe na wykonanie niezbędnych prac na tym odcinku drogi. Starosta nie skorzystał z pomocy! Bez konsultacji zamontował znaki i zamknął drogę.

Pod presją wycofał się ze swojej niczym nieuzasadnionej decyzji! Co takiego zmieniło się na drodze, że uznał, że można nią ponownie jeździć! Mówimy stanowcze NIE! arogancji, samowładztwu, bezmyślności Krzysztofa Kwiatkowskiego.

Radni Powiatu Wałbrzyskiego:  Ewa Dorosz, Łukasz Kazek, Kamil Orpel, Jolanta Woźniak, Leonard Górski, Ramona Bukowska, Bogdan Stochaj, Jarosław Buzarewicz.