Nie chcemy dziadostwa w naszej gminie!

 

Przedostatnia sesja w tej kadencji Rady Powiatu Wałbrzyskiego. Na prośbę mieszkańców Grząd i Czarnego Boru z Małgorzata Policht zwróciliśmy zarządowi powiatu uwagę na inwestycyjne partactwo, które jest tolerowane: chodnik zwężający się do… trzech kostek betonowych, opasający drzewa w Grzędach, krzywo układane krawężniki chodnikowe w Czarnym Borze przy ul. Parkowej, wzdłuż drogi powiatowej. Liczę, że chodniki nie zostaną ostatecznie odebrane! Będą naprawione! Choć wicestarosta zagroził, że jak się nie podobają to będą rozebrane. Bez komentarza.

Kolejna moja interwencja dotyczyła sytuacji wręcz absurdalnej. Uniemożliwiony jest wjazd do posesji nr 58 również w Grzędach. Zarządzający naszą gminą, nadzorujący te prace wyrazili zgodę na wybudowanie mostu zbyt nisko od drogi! Auta zawieszają się.